Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz Dorian #22002 üzenetére

    Eléggé hihetetlenül hangzik.
    Én is 15 évig laktam lakásban, bár tény, hogy 1950-ben épült. De voltak muszáj cserék:
    - Kéménybélelés. Azzal buktam a konyhai fűtést, mert onnantól nem lehetett visszakötni a kéményre. Fűtésrendszer cserét meg nem vállaltam be, mert milliós tétel lett volna, úgy voltam vele, majd ha eladom a lakást, akkor a vevő kitalálja mi legyen vele.
    - Fürdőben csak a csapot, meg a csaptelepet kellett cserélni, de azért ha egy fokkal magasabb igényszinttel állok hozzá, akkor a kádat is kellett volna.
    - Konyhában nem csináltattam semmit, bár szintén azt kell mondani, hogy minimálisan magasabb igényszinttel muszáj lett volna. De a 15 év alatt szinte egyáltalán nem főztem.
    - Áramhálózathoz többször kellett nyúlni, végül az egész cserére került.
    - Festés kb. kétszer volt ennyi idő alatt, ami megintcsak ultrakevésnek számít.

    Nyilván egy maximum 15 éves lakásban kevesebb lett volna a dolog, de a fentieket úgy hoztam össze, hogy egyébként tényleg csak azt csináltam meg, ami már korlátozott a mindennapi élet lefolytatásában. És egyedül laktam 54 négyzetméteren. Ha még lett volna plusz 1-2 ember, akkor sokkal több dolgot meg kellett volna csinálni, mint így.

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák