Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fi:zi'k

    nagyúr

    válasz Met #35452 üzenetére

    Anyag az van benne, nehéz mint a dög. :K
    Mondjuk 100%-ig nem vagyok elégedett az ajtóval, sem a végzett munkával.

    (#35459) Brave_86
    Alapkivitelben, Elzett zárakkal tényleg 99e+ÁFA. Nekem kellett még az ajtó fölé plusz betét (+60e), vmint a drágább ISEO zárakkal kértem (+25e), így 210e lett a vége.
    Alapvetően elégedett vagyok, de van néhány dolog amivel nem.
    Eleve cilinder nélküliek a zárak, ami kicsit puritánná teszi. Mondjuk lehet biztonságtechnikai szempontból ez az előnyösebb.
    A kilincsnél sincs cilinder, pedig úgy emlékszünk (bő 1 hónap távlatából :U), hogy a megrendeléskor olyat választottunk, amihez volt. Sajnos csak a párom volt itthon amikor beszerelték, így akkor nem tudtam megkérdezni, de holnap felhívom őket.
    A belső zárfordító praktikus, benne van az árban, csak kissé gagyi. Eleve elég nagy bumszli, másrészt feleslegesen sokat kell tekergetni.
    A felső betét furnér lapját a villamos szerelések miatt nem tették fel vagy levették. Ezzel nem is lenne gond, viszont a 1-2 furatnál sérült a laminálás, vmint nem kaptunk/hagyták itt az ehhez tartozó csavarokat.

    Funkcionálisan biztosan remek egyébként (remélem soha nem lesz tesztelve), de kicsit ipari, vagyis inkább elnagyoltak a részletek.
    Egyébként a megbeszélt időben jöttek a szerelők, előtte felhívtak, gyorsan (1,5 ó) és tisztán dolgoztak, elvittek minden szemetet (még a folyosón lévő szerelvényes szekrény egyik kulcsát is véletlenül :DDD). Pedig volt az ajtó előtt egy biztonsági rács is.

    Képet holnap tudok feltenni, ha igény van rá.

    Keresőszavak: biztonsági, ajtó, biztonságiajtó, nívó, nivo

    [ Szerkesztve ]

    96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Új hozzászólás Aktív témák