Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FatalEror

    addikt

    válasz biker #16109 üzenetére

    Az konkrét,én csak zárat fúrtam panelban,legfelső emelet,de a tata kommandó rögtön meghallotta,aztán fel akartak jelenteni közben megérkezett a tulaj akit szintén fel akartak jelenteni,mivel lakcím kártya stb a lakásba volt aztán meg kellet várni míg bejutunk,szerencse,hogy fúrásbiztos betét volt,de a fúrászárnak nem volt akadály,mondjuk az baj,hogy ha nem megfelelő helyen fúrod akkor baxhatod az egészet,és,hogy hol kell megfúrni a sikerhez az minden típusnál változik márkán,illetve gyártási időn belül.

    az ablakhoz visszatérve,hát igen azt én is néztem,de hát ők játszanak az életükkel,viszont a beszerelés elég simán ment,szerintem.De tudok rosszabbat is,havernál ablakcsere az ablakok 500k volt+munka díj,és faszán elmérték a méretet és toktoldót kellet gyártatni amit a megrendelővel akartak kifizetni. :W

    Nkboy:Nem véletlenül írtam,hogy ahol lenne az ajtó én bevasaltatnám a falat. ;) Amúgy meg hülyeség verni az ajtót a zárra kell menni!A zárakat pedig lockőpickel ki lehet nyitni,nem kell fúrni feszíteni,csak gyakorolni.Vagy letörik a zárat.

    [ Szerkesztve ]

    HardCore is my LifeStyle

Új hozzászólás Aktív témák