Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz No.01 #137938 üzenetére

    Az utolsó rész is változó szerintem. Van aki direkt a drágát veszi, hogy hátha nincs vele annyi gond és van aki csak azt számlázza. Az, hogy mennyire éri meg a drágát venni változó, bármi elromolhat. Persze én is igyekszem inkább márkás dolgokat vásárolni, mert megbízhatóbbnak tartom.

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz No.01 #137938 üzenetére

    Annyit segitsetek meg, h a szakikra mennyire lehet bizni a reszleteket? - Semennyire. Válaszd ki olyan helyen, ahol neked is kényelmes megnézni és Budapesten is kapni. Sok gyártónak van vidéken és a fővárosban is kiállítva portékája.
    Nyugodt lehetsz, hogy rászámol, az ő ideje is pénz, amit te fizetsz. Elmegy érte, sorban áll, kifizeti, felrakja, elviszi, kirakja, felhordja. Nálunk 3,5 tonna volt a csempe és a zsákos beton, amit barátok segítségével hordtunk fel. Meg a kazán, kád, radiátorok, parketta, ajtók, stb...
    A kiválasztás felelősségét ne hagyd a kivitelezőre. A többi pénz kérdése.

    WC-tartálynál érdemes. Azt döntsd el, hogy falon belüli, vagy kívüli. Ha kívüli, akkor a hátad mögött legyen, vagy fölötted. Az első helyre egy Dömötört vettem, nem szép, de nem volt 5.000 Ft és fej fölé került. Akkor is ajánlották a Geberit falon belülit, amihez csak a tömítésszett több, mint 5k. A mostani is falon kívüli, Geberit AP116. Nincs vele gond, de a teteje dizájnos, hullámvonalban döntött, semmi nem áll meg rajta. A Dömötör lapos teteje ilyen szempontból szimpatikusabb volt.
    Ja, láttam olyan dizájnos WC-t, amire a formája miatt csak egyféle deszka volt jó, azt 40k-ért árulták. Hogy, hogy nem, de csődbe ment a bolt 2 év alatt. :U
    A gépés a Mofém Mamba családot javasolta, atomstabil, 20 év alatt talán egyet kellett cserélnie. Mi akkor is a Junior Evo-t vettük, mert az tetszik, a gyártó pedig ugyanannyi garit ad rá. De annyira nem tetszett szegény Mamba, hogy nagyon. Inkább veszek 10 évente csapot, minthogy 40 évig a tökéletes Mambát nézegessem.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák