Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz YAS-dude #84687 üzenetére

    Jogos, ezt nem írtam.

    Szóval kb. 290 a belmagasság, csempézve pedig bordűrrel együtt 225-ig lesz (vagy max. 245-ig).
    225 felett van a 4cm eltérés, de a legvégén efölött sem lesz "lépcső", gipszkartonnal szintén ki fogják hozni egyenesbe / függőbe... viszont ott már két réteg karton fog kelleni.
    Ráadásul nem teljes lapokkal dolgozott, hanem "lécekkel", ami gondolom más építkezésből maradt meg...

    (#84688) gerisz23
    Az ilyennek jó burkoló felénk neki se áll anélkül hogy javítaná a falat(függőbe-és síkba hozná).
    Erről van szó, nálam is ez lenne a minimum, ezért vagyok kiakadva.
    Nekem az jött le, hogy nincs a fallal nagyobb gond (nincs hozzá szemem, nem láttam előre), és csak minimális javításra szorul. Aztán meg ezt az összeb@xá$t kapom... :(((

    Szvsz ha azt mondod szedjék le pikk-pakk otthagyják neked az egészet...
    Nálam van a pénze, meg közös ismerős "felügyeli", szóval nem hinném.
    Viszont ráfizetős lenne a dolog, már csak a csempék miatt is.

    (#84689) pjen
    Nem, az hagyján...

    (#84702) orion1025
    Először gipszkarton ragasztó (nem pogácsázva, hanem fogazott glettvassal), illesztések hálózása+glettelése, folyékony fólia, egy vékony réteg csemperagasztó, majd mehet rá a csempe.
    Glettvasat megvolt, a többi meg... :F ...köszi a pontosítást!

    (#84703) csemberlen
    Alap. A gond, hogy miért nem a vakolatot tették rendbe?

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák