Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maross

    veterán

    Udv. Ma kijott a gazszerelo, arra jutottunk hogy az ezereves junkerst nem eri meg megjavittatni, mert alapbol kb 25-35e, es akkor derul ki hogy meg a beljebb levo reszt is ki kell cserelni vagy sem, meg a kazan fala is gyenge(?), az meg 70 lenne ha epp megadna magat, ugyhogy erre nem erdemes penzt kolteni. Igazabol en is igy gondoltam, eleg ramaty reginek tunik az a cirko.

    Szoval, kerdes milyet vegyek. Egyeb okok miatt csak kemenyes johet szoba (hacsak nem akarja nekekm valaki az utolag hozzaepitett kemenyt kibelelni, meg szellozot fabrikalni kulturaltan a szigetelt hazfalba), es a BOSCH Gaz 4000 W ZWA 24-2 K -t ajanlottak. Ez ahogy nezem 142-145k + van egy helyen olcsobban (kazanwebshop), de az elso talalatnak nem szoktam hinni. Jo lesz ez nekem, vagy vegyek masfajtat? Ha dragabb, akkor elvaras, hogy emberi idon, mondjuk 5 even belul megteruljon. Altalaban 20fok van a hazban, sorhaz jellegu, 85 nm, szigetelt, B energiatanusitvanyu, de legyen inkabb C :). Mostanaban 4-5 kobmeter gaz fogy naponta, bar meg nincs brutalhideg.

    Koszi a tippeket. Udv, Maross.

    [ Szerkesztve ]

    eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Új hozzászólás Aktív témák