Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Lacikaff #4989 üzenetére

    Alapjában véve mind a 4 jó,adattárolásra főleg. WD,Samsung a nagy húzómárkák,tesztekben is korábban, most is dicsérték őket nagyon.Pl.itt, itt és régebben itt

    Én attól tenném függővé a választást,h milyen + extrák vannak pl.jó szoftver,esetleg hardveres titikosítással ha kell,usb 3.0 ugye van mindegyiken - de nem mind egyforma gyors. Fenti tesztekből is kiderül WD MyBook a leggyorsabb 3.0-án - ha számít - illetve jó a progija (smartware),jelszóval zárolható a hdd.
    Verbatim is jó,belseje Samsung,progija (nero) nem nagy szám,igaz jár hozzá PCI,de inkább akkor a Samsung S3 (Story Sation) :K Illetve egy PCI-E usb 3.0 is van már 3-4k-tól szóval az se drága és nem muszály feltétlenül a gyártó által mellékeltet használni,ha egyáltalán ad hozzá.

    Viszont nekem személy szerint nagyon bejövős az A-DATA "ninja"-ja - gyors,130 MB/S 3.0-án,jó progik,jelszavas védelem,gombnyomásra mentés,klassz dizájn. :CÉn lehet ezt venném. :K

    Amúgy meg WD v Samsung,de :F .....inkább talán WD :K

    De ez az A-DATA,ok nem olyan elit márka, mint WD,de ezt most jól összerakták,bár konkrét tapasztalatom nincs vele,meg másnak se nagyon,de tetszetős. :C

    Remélem tudtam vmit segíteni,nem zavartalak össze,majd írd melyiket vetted,ha A-DATA, arra meg pláne kíváncsi vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák