Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dalai Láma

    őstag

    Na én is nagyon örülök, hogy nem csak én egyedül látom így a dolgokat. Én is pécsi vagyok, Szép telkünk van a Mecseken, friss levegő, nappaliablakból kinézve erdő.

    Pár évvel ezelőtt tőlünk 200m-re egy szemétlerakó volt egy régi kőbánya helyén. Egyszer ki is gyulladt, és az akkumulátorok, és a Barkaszok szépen elégtek, és a friss levegő fekete lett, és büdös. Elég undorító volt. Szerencsére rekultiválták, és most füves park van a helyén. De nem is ezt akartam mondani.

    Amikor biciklizni megyek az erdőbe, mindig rosszul leszek a látványtól. Az erdő közepén kidobott hűtőszekrény, aksi, gumiabroncsok, és van amikor teljes ülőgarnitúrával is találkozok az erdő közepén. Ki az az ember, aki fogja a hűtőjét, és ahelyett, hogy egy erre a célra kijelölt helyre vinné, felrakja a kocsira, és beviszi az erdőbe és ott kidobja?

    A legrosszabbak a hétvégi kirándulók. Azt hiszik, hogy jó dolgot tesznek, amikor a büdös városból feljönnek a hegyre kirándulni. Ja. De ők ugye a nagy hájassseggű elkényelmesedett polgárok, akik kirándulni is kocsival mennek. Feljönnek a hegy tetejére autóval, kiszállnak, vesznek 2 mély lélegzetet, és előveszik a kajájukat. Általában mcdonnalds-os kaját. Ezt elfogyasztják az erdőben, a kóláspoharat, és a zacskót kidobják a francba, visszaautóznak a városba, és elmondják magukról, hogy milyen termnészetszerető emberek! :((
    Maradnának otthon, azzal többet érnének el!!!


    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

  • Dalai Láma

    őstag

    Ja, és a másik. Ami még nem tetszik a pepszisüveg után, az a mekdonáldszos pazarlás. Nem is szeretek bejárni enni oda. Minden kaját becsomagolnak, még a szívószálat is. A pohár tetején műanyagkupak van. És 1 használat után megy a kukába. Egy kajálás után egy hatalmas szemétkupc lesz a tálcámon. De aban az ''étteremben naponta többszázan-ezren megfordulnak, ésmindenki hagy maga után egy szemétkupacot. És pécsett legalább 3 ilyen kajálda van, az országbanrengeteg, és a világban még több. Naponta több tonnányi huladék keletkezik csak innen!!! Nagyon durva! :(

    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

  • Dalai Láma

    őstag

    válasz james #49 üzenetére

    Ja. Ennyi pénzből meg már egy étteremben finom kajával jól lehet lakni. Csak ott nem fizettetnek ki veled 2 kiló papírszemetet is. Meg nem öntik tele a poharadat jégkockával.

    Emberek! Ezentúl a gyorséttermekben kérjétek az üdítőt jég nélkül, mert így több piát kaptok,és így sem meleg. Sajnálom, de utálom, ha átvernek.

    off: Aki meg gyorsan akar enni, menjen be egy ABC-be, és vegyen 2 zsömlét, 3 szelet parizert, 5 dkg sajtot, és 2 literes (visszaváltható) üdítőt.

    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

Aktív témák