Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz geotigris9 #84643 üzenetére

    Mivel azt írtad szerinted a 7000 Ft-os általam linkelt verzióval se lehet látni, most csináltam egy nem túl egzakt tesztet. Előzőleg az általad próbáltat öszehasonlítottam az enyémmel a Decathlonban is, és a szettednek az első lámpája nem világít fel érzékelhetően a plafonig, a másik viszont tisztán élesen. A földön is az olcsóbb fénye éppen látszott, a nagyobbé élesen. Egyébként ennek sokkal irányítottabb a fénye, nem sima parabolatükör, hanem bordázott frontlencsés.

    Na de a fényképek. A tőlünk kb. 55-60 méterre lévő templomtetőn, a kb.80 méterre lévő kistornyon, és a kb.90-100 méterre a tetőn lévő légtechnikai berendezés van megvilágítva és anélkül. Plusz infó, tavaly június 30-án töltöttem utoljára, a Balatonkerülés előtt, azóta nem. És kb. 45-50 percnyit használtam azóta. Háromnegyed év elteltével világít így.

    tető sötéten majd ablak megvilágítva és csatorna. Kistorony sötétben és fényben. Légtechnika sötétben és ffényben

    Szerintem ez jó teljesítmény ennyiért, egy hiba, hogy túl keskeny a fénysáv, lehetne szélesebb. Lehet, hogy nem világít úgy, mint a koordinálatlan fényágyúk tízezrekért, de nem is vakítja el a szembejövőt, mint azok többsége. Ezért vaksötét erdőbe nem tökéletes, de utcára, sötét közútra egész jó.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák