Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz maximilian4 #77363 üzenetére

    Igazad van, csak még nem találta meg azt az ársávot. Mint mindenki, ő is elindult egy összegtől és szembesül azzal, hogy jóval többe lesz, amit szeretne, vagy nem szán rá annyit, amire vágyna. Szerintem az, hogy belinkeli véleményezni a dolgokat, nem akkora gond, aki itt van, ír rá valamit. Úgyis ki kell tapasztalni azt is, ki az akire hallgatni kell, kire kevésbé. :)

    StLui: Én Radon-t nem vennék, ha postás, akkor legyen Canyon. De ez csak az én heppem.
    Szerintem most vagy a legjobb időpontban, hogy nyakadba vedd a várost, és végigkopogtass pár bringaboltot Bp-en, kinek mi maradt meg készleten. Ott vannak az igazi akciók, nem a neten. ;) Mert amikor kapsz 30-40% kedvezményt, akkor már belefér, hogy egy év múlva jobb féket rakj rá, pl.

    IMIIKE1998: a szó, amit keresel: vázgeometria.

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

  • StLui

    veterán

    válasz maximilian4 #77363 üzenetére

    Megértelek, tényleg elég rossz lehet szinte ugyanazokat a köröket olvasni amiket futok, de azért tisztult a kép.
    Elsőre még azt sem tudtam milyen stílusú bringa kell nekem, de azért ez szépen letisztult, amit 1-2 napja szépen le is írtam neked ahogy kérted. De tapasztalat nélkül azt még most sem tudom milyen szintű alkatrészek kellenek a bringára. Sőt nem is ismerem őket. Talán a váltót sejtem milyen minőségi sorrendben vannak, de csak amit az összefoglalóban lévő táblázatból látok. Így is van ami még abban sem tiszta. És azt még itt sem tudom mik a konkrét különbségek közöttük, mitől jobb az egyik mint a másik. PL csak a váltás sebessége változik, mert az engem nem érint, legalábbis ezt gondolom, mert nem köridőzök, vagy a pontossága, biztonsága lesz egyre jobb, stb.
    Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy annyit költök amennyit muszáj. Ahogy PH-s témánál maradva, procinál, videokártyánál is megvan a legjobb ár-érték arányú cucc, úgy gondolom itt is csak kicsit ez összetettebb. PL itt 400-hoz még megéri hozzátenni 50-et mert nagy lesz az ugrás, de mondjuk egy 1 milliós gépnél már 200-at hozzátéve sem lesz közel sem ekkora ugrás, mert ott már a csak a versenyzőknek érdekes fejlesztéseket tudod mondjuk megvenni. Úgy gondolom azért, hogy egy 1000-től 8-10000eur-ig megvehető valaminél az 1300-2000eur nem túl tág tartomány. És sajnos látszik is, hogy az 1300 csak a vágy (mármint ennyiért egy jót), ha picit is de lépkedni kell felfelé.

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Új hozzászólás Aktív témák