Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Cathfaern #58835 üzenetére

    Ha elgondolkodunk elfogulatlanul,akkor tényleg letisztul mi a marketing és mi a valós haszon abban amit nekünk úgy adnak el,hogy nélkülözhetetlen.Ugyanakkor bár én csak magam nevében beszélhetek,ha kipróbálnád rendesen karbantartott kerékpárjaimat,akár még a régi slx/alivio hajtás-váltórendszerrel szereltet is, már bizony nehezedre esne "borzasztóan pontatlan" vagy "durva" jelzőkkel illetni a láncváltást. :K
    A 3x10 sebesség az valóban a mugliknak van írva,mindenki tudja,hogy a hajtásra oly kártékony keresztbeváltást elkerülendő az inkább 1x5+1x8+1x5 ami egyenlő vagy 18 sebességgel és ami változatos terepen már nem is olyan rettentően sok,sőt gyakran érzed,hogy pont ott nincs még egy köztes sebesség ahol éppen valamiért kellene. Egy alföldi városban szerintem is elég 3 sebesség,de tekerj fel a HHH-ra vagy az Erzsébet kilátóhoz Budapesten és utána mond,hogy jó a fixi...mert tolni a bringát szerintem szentségtörés. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák