Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz gergo5991 #36736 üzenetére

    Félelmetes milyen szar orvosok vannak, én amikor elmentem térdpanasszal egyből elküldtek mr-re. A röntgen az 2 dolgot képes kimutatni, a nagyfokú porckopást és a csonttörést. Szalag, meniszkusz stb. sérüléseket egyáltalán nem, épp ezért nem értem, hogy miért nem küldtek el mr-re, amikor a röntgenen semmit nem láttak, de neked meg panaszos volt a térded. Sajnos a jó orvosok nagy része már nem Magyarországon gyógyít, aki itt marad az többnyire nem túl nagy szakértelmű és telibe is szarja a te, vagy bárki egészségügyi problémáját, csak gyorsan átpörgeti a betegeket aztán csókolom, alapos vizsgálatot ne is remélj.
    Persze azért akad elvétve pár jó doki, én kettőt is tudok ajánlani. Mindkettő a Budapesti sportkórház sportsebészeti osztályán rendel ingyenesen, de van magánrendelésük is. Dr Dobos József és Dr Hidas Péter.
    Amit ők mondanak a térdeddel kapcsolatban azt nyugodtan el is hiheted, ha műtétet javasolnak akkor műteni is kell. Bár nem vagyok orvos, de látatlanban és is úgy gondolom, hogy ott műtét lesz, mert ha ennyire fáj, meg vizesedik akkor azt biztos nem fogja egy kenőcs, tabletta meg gyógytorna rendbe hozni. Ne halogasd, mert a porcod fogja bánni, azon meg nem nagyon fognak tudni segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák