Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chubby2o6

    senior tag

    válasz velizare #282271 üzenetére

    :DDD :DDD :DDD

    #282272Lacerta Mondtam, hogy neked adom a Giant Iguana vázat, még megvan. És mivel soha nem hirdettem sehol ( és nem is fogom ), meg is lesz még egy darabig :D .

    #282275prannk Egy kicsit elakadtam. A vázad kúpos, és kúpos nyakú teló kell, vagy a linkelt telónak kúpos a nyaka, és ezért nem jó a vázadhoz?
    Igazából mindegy, így is - úgy is van megoldás. Ha a vázad fejcsöve kúpos, de egyenes nyakú telót tudsz csak venni, akkor kell egy átalakító [link] a villanyakra az alsó kónusz helyére. Ha a fejcső egyenes, akkor is beszerelhetsz egy kúpos nyakú villát, amennyiben félintegrált kormánycsapágyad van. Ahhoz is van átalakító, valami hasonlót keress [link] .
    Szerk.: Közben rákerestem a bringádra, egyenes fejcső, és amennyire a képen látszik, félintegrált csapágyak. Ha a felső még nem cserés, akkor elég egy alsó is [link] , így már tapered nyakú villát is vehetsz hozzá. Nyilván nem lenne hátrány, ha tudnád az alsó csapágy méretét, mert ez az Intersportos képről/leírásból nem derült ki, de nagyjából meg tudod mérni. Viszont nem adják olcsón ezeket az átalakítókat, szóval a legjobb az lenne, ha találnál egy olyan telót, ami a vázadhoz ( fejcsőhöz ) való.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák