Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz Runner_fxr #274840 üzenetére

    Köszönöm a részletes válaszod.
    A középcsapágy adott, csak ehhez használnám, mivel a másik bringán menetes cucc van.
    Shimano SM-BB71-41B, 86mm.
    A prés cuccra: Köszi az ajánlást, rákerestem elég húzós ára van az egyszerűségéhez képest.
    Párhuzamosan olvasgattam a témában: speci alapján találtam egy ilyet ehhez a középcsapágyhoz.

    Itt a fórumban olvasgatva korábban volt egy alis cucc, ami jó áron forog :miután itt fizettetek, kellett még áfát meg vámot külön fizetni MO-on, vagy már benne volt az árban?
    Ezt ha minden igaz használod is, én kerék agyhoz (DT350, fulcrum 400 használnám, más bringát nem szervizelek ahol kellenének) gondolom megfelelő lenne a készlet hozzá. továbbra is jó vélemény van róla?

    A középcsapágy eltávolításhoz meg szintén speci alapján találtam: nem tudom ezt ismered e, véleménnyel vagy e róla.

    "shimano pressfit csapágy házat " - erre tudsz mutatni linket mi ez pontosan?
    ---
    kapcsolódóan:
    A DT350 FW agyban most van 12.700 km, én kotyogást nem érzek benne, de picit mintha nem olyan simán forogna, kicsit darabosabb mint talán "fény" korában. Viszont ez lehet most a hideg miatt is, hogy dermedtebb a cucc. Mennyit futnak el ezek a csapágyak úgy átlagban? gondoltam arra is hogy kiszedem és újra kenem, bár lehet nem érdemes ezzel "cicomázni". Még nincs tapasztalatom velük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák