Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Csokicsibesz #250346 üzenetére

    "Ha belegondolsz, akkor már a 2 évvel (!) ezelőtti vázakra is azt mondod, hogy régi geós fúj nem szabad megvenni" - azért ez erős túlzás, ilyenre nem emlékszek. Ha jól rémlik általában odaírom, hogy ÉN mást vennék annyiért és példát is írok, vagy linkelek hasonló árban modernebb bringát, de olyant nem szoktam írni két éves vázra, hogy nem szabad megvenni :F . De elkanyarodtunk a tejektől és a tubelesstől, térjünk csak vissza a "bevált" régi Stans vagy hasonló tejekre és arra, hogy miért volt itt az ideje a fejlesztésnek és már formulának:

    - bizonyos küllők, küllőanyák, felnik, szelepek korrodálnak miatta, tönkrevágja az egész kerékszettet (tapasztalat)
    - a gumit is eszi, aki sokáig használ egy gumit, annak nem előny, de általában 1-2 éves használattal is látszik, hogy foltosodik az gumi felülete (tapasztalat)
    - megeszi az inserteket
    - ha jól tudom környezetszennyező
    - nagyobb lyukat csak kukaccal tömít, vágást szinte egyáltalán (tapasztalat)

    Na most már évek óta adottak a hatékonyabb vízbázisú szmötyis tejek, amik több tesztben, sőt, pár fórumtagnál és havernál is bizonyítottak. Akkor mégis miért legyek önmagam ellensége és vegyek újra régi elavult formulát? Szvsz ez már kissé földhözragadt gondolkozás lenne tőlem és semmi értelme :F .

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák