Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #176545 üzenetére

    Outis szemmel azért más lehet az élet, aszfalton tuti teljesen más dimenzió, viszont pl. a haverina montihoz szokott fejjel amiket mesél, érdekes dolgok. Álítólag kiduvadt szemekkel megrögzötten keresi az úthibákat, repedéseket, mert hamar baj lehet belőle, ha pl. lejtőn kanyarban belemegy egy repedésbe, meg sokkal hamarabb kap defektet is, mint amihez montin a traktorgumikkal szokott (gp5000). Mondjuk így belegondolva teljesen normálisnak tűnnek ezek a dolgok, a monti gumin a bütykök sok mindent kivédenek és mivel széles a gumi, alacsonyabb a nyomás, az embernek eszébe sem jut az úthibákat csekkolni, átmegy az mindenen. Cserébe persze sosem lesz olyan gyors aszfalton. Cx-et minden Csíki outisnak és kész :DDD . Outival valszeg én sem mennék 10m terepre sem, nemhogy több kilóméternyi murvára, ne adj isten köves ösvényre.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • bardi

    aktív tag

    válasz Hasaggymeg #176545 üzenetére

    Ne vicclejünk már, ott nagyanyám ruszki bringájával is végigmennék :DD

    Ma érdekes dolgot vettem észre. Jellemzően ha tekerni készülök, reggelire megy a zabpehely, tejjel, pici méz, egy banán felkockázva, meg esetleg fahéj, mert ugye ebbe van az enerdzsi.
    Ma úgy éreztem, hogy nem akarok világot megváltani, meg végigmegyek egy másik úton, ahol már rég voltam, ezért reggelire ment a 3 tojás, paprika, sajt, kenyér, utána meg egy banán megszokásból. Kb két óra tekerés után voltam úgy, hogy eszek egy szelet müzlit, amíg nem vagyok éhes, de sokkal jobban bírtam, meg a legvégén egy banán, hogy ne rohadjon el.
    Tempóm nem tudom mennyire volt jobb, ezen az útvonalon még nem jöttem, de sokkal kellemesebb érzés volt összességében. Szerintem párszor még kipróbálom ezt a fajta reggelit tekerés előtt.

    '92 Honda VFR 750

Új hozzászólás Aktív témák