Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Fall-N #172178 üzenetére

    Én talán egyszer igen, úgy 3000 km alatt. Tegnap pont feltöltöttem egy ride-ot, amit a Rider 15 rögzített, úgy, hogy mellett ott volt a kormányon a Rider 320 is. Szerettem volna valami alaposabb összehasonlítást annál, mint amit most tudok mondani (kb. hogy: Ja, végülis a kétszer annyiba kerülő mindenben egy kicsit jobb) , de szerintem már el fog maradni :)
    Én a 15-össel is viszonylag elégedett voltam, egymás mellett figyelve az tűnt fel, hogy a 320-as sokkal gyorsabban reagálja le a sebességváltozást, és tényleg mindenben komolyabb 1-2 fokkal. Szóval nem bántam meg, de mióta megvan, még alig mentem vele 4-5 kört. (Feleségem kapta meg a kisebbet, ha nem ez lett volna, nem cseréltem volna)
    Ha bárkinek hasznos összehasonlítani, akkor itt a 320-as track, itt meg a 15-ösé.
    Azt a részét nem ismerem a dolognak, hogy a PR-ok, meg egyéb eredmények hogy kerülnek kiértékelésre, a 15-össel rögzített tracket egy hónap késéssel tettem fel (át kellett írni hozzá a dátumot a fitfiletools-szal), majd később le is törlöm, hogy ne hamisítsa a statisztikát. Mindenesetre az sokkal több "érmet" ért :F ... pedig az időket nézve a 320-as szegmens van, ahol 1 másodperccel gyorsabb, mégsem ahhoz írta a bronzot, hanem a másikhoz, na mindegy.

    Ja, ha már összehasonlítás: azért a BT része a 320-nak eddig jobban működik. A legkomolyabban az zavart a 15-ösben, bár lehet vele élni, de néha egyszerűbb kábellel összedugni, mint negyedszer is újraindítani programot/bluetootht/telefont/kütyüt...

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák