Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz -=RelakS=- #98737 üzenetére

    Nem tudtam, hogy a B+M is 1 ledes :) . Elfogadnám simán azért, csak nekem drága, ahogy minden 300 lumen fölötti bringa lámpa :B . Elég sokat kutakodtam, de sajnos nem találtam igazi bringalámpát nagy fényerővel, ami olcsó is :( . Ez a convoy amúgy valszeg max fényerőn hamar túl fog melegedni, de majd meglátjuk... kíváncsi vagyok. Ezt vettem amúgy kuponkóddal $6-ért, alább vannak a specifikációk. Ha beválik majd még egyet veszek sisakra, ha meg nem, sokat nem buktam :B

    Hasaggymeg: Az akku nem cserélhető? A cree q5-el amúgy én is úgy éreztem, hogy már egész jól látok, aztán jött a meglepetés, amikor hirtelen belecsapattam egy gödörbe, vagy egy nagyobb gyökeret nem vettem észre :DDD . Asztfalton persze okés... Bár az is igaz, hogy nem vagyok biztos benne, hogy hozza a 300 lument :D , ilyen, csak az oldalán ultrafire helyett cree logó van. Ez a sigma amúgy egész jól néz ki, ha ilyenem lenne lehet, hogy nappal is simán rajta hagynám :D

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák