Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    Délután tanulgattam kicsit, és úgy éreztem hogy ha kivételesen a mai napon nem volt akasztanivaló idő, száraz az aszfalt, akkor tekerni kéne egyet a városban (Bp).
    Szóval este 8 körül gyorsan öntöttem a kulacsba almalevet, benyomtam egy müzliszeletet, aztán átgurultam Budáról Pestre a Margit hídon. Nem messze a parlementtől leültem egy padra, élvezni a jóidőt, meg gondolkodni, hogy a manóba szerzek a kifogyóban lévő kulacsba innivalót. Hát arrajött egy leányzó, és ahogy elment előttem, kipattant az agyamból, hogy tőle meg kéne kérdezni, hol tudok innivalót szerezni ilyenkor (ekkor már 9 körül volt). Nem tudom már mit mondtam a csajnak, de nem válaszolt semmit, "észre se vett", csak ment tovább... Aztán rájöttem, hogy lehet picit ráijesztettem (bár előttem ment el pár méterre, láthatott), hogy csak úgy előugrottam, vagy lehet nem is magyar volt. :DDD
    Így visszagondolva butaság volt, nem illik a sötétben leszólítani egyedül flangáló lányokat. :)

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák