Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShiTmano

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #81864 üzenetére

    Előrebocsátom nem támadásként írom, és szubjektív.

    "Azért én megvédeném a V-féket. :) Hosszú évekig megfelelő volt még monti versenyeken is. Én anno még kantifékkel versenyeztem is, meg nem csak én, hanem kb mindenki akkoriban, az meg még a v-fék elődje."

    Elismerem a múltadat, de azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem volt más. Ha lett volna tárcsa elérhető áron valszeg mindenki azzal ment volna. Minthogy most már senki nem megy montiversenyre v-fékkel.

    "Egy jó minőségű v-fék még ma is tudja hozni egy belépő tárcsa szintjét."

    Ezt sokszor hallom, példát plz(Shimano)! (Az XT-nél csak a test 30euro kar nélkül, ezért az nem játszik. Komplett szettért kb. hidrós SLX-et kapsz).
    Shimano belépő kategória: 19eurotól!! 6.500Ft-ért milyen v-féket veszel ami veri.
    Altus M355
    vagy picivel drágábban.
    Acera M395

    De még egy Deore is csak 38euro.
    DeoreM506
    Ilyen árak mellett, hol éri meg a v-fék, ha ráadásul új gépet épít. :U

    "A fitness bringámon mini vfék van, pedig csak egy tektro gyártmány, elég jól megfog, nem érzem, hogy tárcsa kéne rá."

    Akkor gondolom még nem mentél meredek lejtőn, gyerekkel a hátad mögött. Írtam is, hogy egyenes útra jó a v is. (Meg -gondolom- Bergamont márkájú, olcsón jutottál hozzá. :) Szerintem ha teljes áron kellett volna megvenned nem v-set választasz.) Szerk: mondjuk azt nem tudom fitnessben van-e tárcsás?
    Véleményem szerint új gép esetén a v-fék idejétmúlt. Semmi nem indokolja a létét, már az ára sem.

    [ Szerkesztve ]

    "Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

Új hozzászólás Aktív témák