Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    válasz Runner_fxr #71505 üzenetére

    A gondolatmenetemet felreertelmezted.
    A kerdesem nagyjabol arra vonatkozott, hogy ha valaki mondjuk elmegy a szervizes melle nyaron kvazi "tanulni", akkor minimalberre felveszik, de beszerzesi aron tud alkatreszeket vagy komplett bringat venni az adott helyen, ha mar ott dolgozik, akkor ez igy meg mindig egyszeruen nem eri meg, vagy mar valamennyire kompenzalja, hogy lofuttyot se fizetnek neki?

    Mivel nem pistike vagyok, akinek nyaron kene egy kis penz, hogy vegyen ket sort a toparton, de egyebkent semmi masra nincs gondja, ezert ha a relativ haszon keves, akkor nem veszem aktiv lehetosegnek.

    Tudom, hogy nem jatek, egyik szervizes munkakor se jatek, legyen az tobb millios ipari gyartosor, vagy egy roller, barmilyen haztartasi gep, mindegyiken emberelet mulhat, ha az ember nem csinalja rendesen. :N

    En konkretan semmire se koltenek "sokat", csak amennyit er nekem. Ez altalaban mindenbol egy kozepkategoriat jelent, csak a kerekpar azert kilog egyelore, nagy "folyamatban" tablaval rajta :DDD

    Nem igazan erdekel, hogy ki mennyit kolt mire, az erdekel, hogy nekem mi éri meg. ;)
    [ha pedig te ilyen kerekparokat tudsz venni vagy kiprobalni, akkor valoszinuleg tudod, hogy az adott teruletre megeri-e belepni, vagy sem.]

    Igazabol a mai napig nem ertem, hogy ha annyira halott a kerekpar eladasi piac, akkor teged hogy tudnak annyira megfizetni, hogy ilyen kerekparokat vasarolj.
    Borsodban ez a kvazi lehetetlen kategoria, ezert is irtam ezt. Ez errefelé nem feldolgozható :D

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák