Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    Sziasztok!

    Kérnék egy kis segítséget... Ez a téma teljesen "zárt" számomra, gondoltam itt hátha többen vagytok akik tudnátok egy kis tanácsot adni. :)

    Sok-sok év után, lassan kezdek afelé tendálni, hogy ideje lenne lecserélni a jó öreg, szeretett bringámat.. Egy régi 26-os monti, még régen, fantával nyertem. :) Szerintem úgy 10, hanem 15 éve teljesít Nálam szolgálatot, sőt lehet van már 20 is.

    Mivel jó időben mondhatni munkaeszköz, muszáj, hogy legyen, mert ekkor mellőzöm a tömegközlekedést, amennyire csak lehet.

    Terep nincs, főként városban betonon, aszfalton hajtom a kilómétereket. :) Egy első teleszkóp ennyi idő után nem ártana. :) Extra igényem nincs, csak szolgáljon sokáig, ha megkapja a kellő törődést.

    A kérdésem az lenne, hogy mit javasolnátok, merre felé nézelődjek? Milyen gyártó, stb. KTM, Magellán (ha jól tudom még létezik..) Ebben a témában kicsit elveszett vagyok, ez miatt gondoltam rákérdezek itt.

    Építeni nem szeretnék, idő, és helyhiány miatt, így valami új felé nézelődnék.

    Ha rossz helyen tettem fel a kérdésem, akkor elnézéseteket kérem. :R

    Véleményem szubjektív...

Új hozzászólás Aktív témák