Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kacsyx

    aktív tag

    Mióta beindult az ünnepi biznisz, minden nap megtalál valami nemnormális. Mai aranyos történet:
    Ladánybenei úton tekerek Kecskemét felé. Egy egész jó minőségű, nyugodt út, sok bringás használja jó időben.
    Az út szélén haladok, egyenesen ahogy szoktam, jön szembe egy autó, látom a lámpák fényét, rajtunk kívül sehol senki. Előttem van úgy 50 méterre a nyílegyenes úton, mikor hirtelen irányt vált, átjön a sávomba és rámhúzza a kocsiját annyira, hogy meg tudtam volna érinteni könnyedén. Majd ahogy elsuhan mellettem visszasorol a menetirány szerinti sávba a széles szürke 7-es BMW-jével. Sajnos a rendszámot nem tudtam leolvasni, így van egy kérdésem is. Milyen kamerát ajánlotok ami nem GoPro árban mért, de még használható? Nem csak a k*cs*gök miatt, jó lesz majd túrázáshoz is, de ha már egyszer ennyi agyatlannak adnak jogosítványt, kapjanak népszerűséget is.

    Egyébként nem haragszom én az autósokra, sokan nagyon előzékenyek és megadják az elsőbbséget, kikerülnek szép nagy ívben, de a tudatosan kreténeket nagyon utálom.
    Illetve érdekes, hogy lassan 2 hete ködös az idő, ezalatt láttam pár tucat biciklist, de külterületen láthatósági és világítás luxus...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák