Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    válasz Runner_fxr #55824 üzenetére

    Igen, az ilyen tapasztalatok hianyat erzem magamon foleg, hogy fogalmam sincs, milyen lehet egy még csak "normális" géppel menni, ahol minden mukodik es minden ugy tortenik, ahogy kell, nekem csak élveznem kell az utat.

    Majd hatha nyaron lesz lehetosegem kiprobalni egy rendes biciklit, valamilyen formaban Szilvasvaradon pl, ott elvileg van tesztelohely, de az anyagi vonzatatol felek a dolognak egy kicsit :)

    Én nem igazan szoktam tanacsot adni, ha nem az ar a behatarolo tenyezo, de altalaban az a kotott, ha alacsonyabb, akkor altalaban probalok kicsit igazitani a dolgon, hogy ha nem sikerul emelni a kereten, vagy nem szeretne hasznaltat bongeszni, akkor van opcio, nem varhat tole csodat, de megis jobb, mintha bemenne a teszkoba. Orulok neki, ha sikerul meggyoznotok, hogy aldozzon tobbet ra, de ahogy a pc-s szervizes topicban, meg sajat tapasztalatombol tudom, mindenki ingyen, vagy olcsobban akarja a 900k-s gepet, de legalabb 2 metereket tudjon vele ugratni es 90-el lefele gurulni, valamint 10 evente egy fém huszasba kerüljön a szervizelese :)
    [igen, szeretek erosen tulozni, hogy egyertelmubb legyen]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák