Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz concret_hp #54695 üzenetére

    Az a kerék szerintem lehetne jobb is, ha nem lenne vízszintesre marva a felni teteje. Fulcrum Racing 3 al mentem, az ugyan ez a kerék, csak magasabb a felni profil, és a G3 as fűzés jobban szét van osztva, tehát nem látszik küllő csoportosnak. Baromi merev, jó kis kerék, precíz csapággyal (sok kis golyó golyókosárban, nagy kónusz nagy alu tengely), amit mondjuk egy halál beállítani, mert ha jól beállítod akkor általában lelazul, szóval rosszra kell beállítani, aztán folyamatosan vissza engedni a csapágyhézagból.. próbáltam már kitalálni rá mindenfélét, gumi kalapács pl sokat segít, de akkor is egy katasztrófa vele szenvedni. Borzalmas zaja van amúgy egy shimano kerékhez képest. Én sebesség tartásban semmi különbséget nem vettem észre az ősrégi wh-r550 es kerekemhez képest, sőt szerintem jobb volt a shimano, ami egyébként 400+ grammal nehezebb, tehát gyorsíthatóságban kuka, küllő perem távolság hátul meg nagyon kicsi, így merevségben is elmarad. A wh-r500 az fűzött kerék, több küllővel, annál nyilvánvaló hogy jobb egy kardküllős, ritkábban küllőzött kerék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák