Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Napfénysüti #47314 üzenetére

    60-65-el többször ereszkedtem sima gumis montimmal,74,3-al egyszer Pilisszentlászlóról le a Duna irányába,de az vakmerőség volt és csak az utat meg a km-órát néztem mennyi lesz belőle.Szinte biztos vagyok benne,hogy ha vásárolnék egy sisakot és készíttetnék egy dioptriás bringás szemüveget (utóbbi lesz is majd) már nem tudnék ellenállni a kísértésnek és kipróbálnám mennyi az annyi az új Cube-al. Vagy a penci hegy déli oldalán,vagy a már említett Pilisszentlászlói hegyen,vagy valahol Budán,esetleg Dobogókőnél vagy éppen a Mátrában felcsavarodnék valamelyik közlekedési táblára. :DDD

    (#47318) fpeter07...ne idegesíts,mert tényleg vásárolok egyet és elkezdek őrült módjára ereszkedni!...amúgy nem a súlya ami visszatart,hanem nyáron a szellőzés,mikor már így is szemembe folyik a sós izzadságom és csíp,meg könnyezek mint az állat!

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák