Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz FIREBLADE78 #38813 üzenetére

    Mindenképpen a lakásban tartást javaslom egy ilyen árkategóriájú kerékpárnál. Én semmilyen közös tárolóba nem tenném be az tuti. Lakásban van a falra akasztós módszer, vagy vehetsz olyat amivel felhúzhatod a plafonig. Nekem a falra akasztós a szimpatikusabb. Nálunk is volt 2500 ft-ért a falra akasztósból.
    Ilyet szerintem egy csomó kerékpárboltban árulnak.

    (#38834) Roni2011: Szerintem nem kell félni a slick-től, persze poros úton jobban kell figyelni kanyarban, de ott elcsúszhatsz bütykössel is. Én jó minőségű földútra is rámentem a cst-vel, az 1.4-es volt. Csak kanyarokban óvatosabb voltam. Nekem az a tapasztalatom, hogy ha igazán suhanós külsőt akarsz akkor 1,5-nél nem érdemes szélesebbet. Ha veszel egy 2.0-ást az szerintem nagyon visszafog. Én akár az 1,25-öt is simán használnám, felfújod 6 bárig, aztán kész. Egyébként szerintem tök jól tud kinézni egy monti is vékony slick-el. A specialized epic bringám használtam így, most barátnőmnél vagyok, de majd ha otthon leszek teszek fel róla képet, szerintem faszán nézett ki. :) Én mindig a leghatékonyabb megoldásokat szeretem, terepre rendes terepgumi mint pl az említett, kiváló nobby nic, aszfaltra meg a legvékonyabb slick. Persze ha nagyon rossz minőségű az aszfalt amerre jársz, akkor nem a legvékonyabb hanem olyan 1.4 vagy 1.5.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák