Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz Toomy #35750 üzenetére

    Enyémben 3500-4000 környékén lehet kb, de azt figyeltem meg hogy a hátsó nem kopott annyira mint az első mondjuk egyszer cseréltem is. De mintha ez a gép nem enné annyira a gumit mint az acél vázas paripa. Igaz continental grand prix van fent 622-24-el, azért mert ez volt gyárilag rajta. De amire kihajtanám szövetig... :DDD régebben egy rubenát sikerült kihajtanom igaz az 622-20 volt és a közepénél látszott a szövet majd le is kellett engednem a gumit mert kinézett belőle a belső. ;] de szerintem legközelebb is grand prix-ot veszek majd (rosebikes-on 13ból kijön) csak nem tudom hogy 20-asat vagy 22-est vagy 23-ast vegyek. 24-es az már annyira széles hogy túl sok előnyét nem veszem síkon, kanyarban meg nem nyerek annyit vele hogy megérje. Vízen ugyanolyan mint a többi országúti gumi. :) enyémek relatíve jó állapotnak örvendenek főleg hogy igyekszem kímélni őket, satufékezés meg ilyesmi nem volt még velük. De ilyen ez ha az ember vigyáz rá. ;)

    (#35767) 313313: Gyári kenés, van olyan? :Y Bringaboltba ahova járok ott minden egyes bringát ami újan jön újrazsíroznak kapásból hogy ne legyen garanciális meg egyéb gond velük, de még az 1 milliós karbon trek gépet is. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák