Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • planbmokus

    senior tag

    válasz Tothgera30 #35552 üzenetére

    "A bicajok 2014-es modellek, párszor lettek csak kipróbálva, kitűnő állapotban vannak."

    Aha, meg akartam venni a 19"-os 29er-t...
    Bementem a boltba, kihozták, elég gyanús volt, mert több helyen le volt kopva a festék a villán, a vázon mondjuk nem volt sérülés, de az első kerék félre fűzve, kormányon mély karc, nyereg kopott, a nyeregcső tipikus "hozzánemértő" EKG-karcos, hajtókar teljesen összekarcolva stb..
    Mondom, ha rendbe rakják, akkor érdekelne, szívesen megvenném (akkor még 380.000.-ért árulták), mivel a srác azt mondta, hogy csillebércen voltak tesztbringák, egy-két alkalommal lettek kipróbálva...
    Egy hét múlva összefutottam ugyanezzel a bringával versenyen!
    A beígért takarítás elmaradt, láncolaj elfelejtve, a fogaskeréksor tiszta dzsuva, kerék ugyanúgy egy centit balra fűzve, tehát gondolom félredobták. A srác mesterbike mezben volt és el is mondta, hogy csak kipróbálni hozta a bringát.
    Következő kedden bementem, hogy egyeztessünk akkor már, hogy ez most akkor mégis miként?
    Kiderült, hogy a szezont végig futották ezek a gépek, 8-10 versenyt!
    Karbantartás és felügyelet nélkül!
    Ekkor a srác azt mondta, hogy 350-be elvihetem, ha nagyon szeretném.
    Megmondtam neki, hogy köszi, nekem egy használt bringa nem ér ennyit, és ezek után máshol szívesebben költök el 360.000.- Ft-ot.

    Meg van a véleményem a Mesterbike-ról

    "Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

Új hozzászólás Aktív témák