Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16729600

    törölt tag

    válasz #48525824 #31651 üzenetére

    Biztos sokkal tapasztaltabb vagy ezekben,én csak azt is mondom,hogy ebben is van ( lehet ) alkati tényező is.Egy 60-70 kilós bringásról még eltudom képzelni,hogy jól érzi magát egy gyári nyergen.De egy 80 kg fölötti,( nem feltétlenül hájpacni) viszonylag magas embernek,szerintem kell egy bizonyos nyereg szélesség ,különben egy szenvedés lesz az egész sportolása még betétes nadrágban is.Arról nem is beszélve ( nehogy ebből vita legyen ) ,hogy olvastam jó pár helyen azt,hogy ezek a vékony nyergek mennyire nyomják/nyomhatják a prosztatát ( betétes nadrággal ) és,hogy kvázi impotenciát is okozhatnak.Ha ez hülyeség,akkor ezért is elnézést kérek :) Mindenesetre én amatőr bringásként másoknak is azt ajánlanám,hogy hajítsák el jó messzire az outi nyergeket,mert mindenre alkalmasak csak hosszútávú tekerésre nem.Először amúgy azt hittem,hogy ez azért van,mert nekem relatíve csövver az outim,de azóta ráültem pár márkás-milkás bringára és azokon is szarabbnál szarabbak voltak a nyergek .Persze azt kéretik figyelembe venni,hogy mindezt ultra amatőr felhasználóként mondom,aki csak úgy teker bele a vakvilágba és nem a másodpercek legyűrése a célja,csak a hobby öröm bringázás.

    #31653) dqdb Dehogy ajánlgatok,csak mondtam,hogy nekem mi kényelmes.:) Amúgy amit én írok az mind outira vonatkozik és szigorúan koca bringás,szabadidős tevékenységre.ezentúl így értékeljétek amit írok :)Szerintem azért vagyunk egy páran,akiknél távolról sem nem verseny és teljesítménysport a bringázás. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák