Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Üdvözletem, kerékpárt szeretnék venni, segítséget kérnék hozzá. A keret maximum 50k. A probléma: dirt váz tetszik, de mtb-t szeretnék...vagyis jó lenne, ha nem kellene az égbe emelni a lábam, ha fel akarok szállni. Én ilyen öszvért nem nagyon találtam 26” méretben. A Neuzer Bobby 24”, és a Montana Junior lenne ilyen. Nagy különbség van a 24 és 26 collos gépek között? Ami még feltétel, a dupla falu felni, és lehetőleg markolat váltó. Bár ahogy néztem, itt a Shimano RS váltói népszerűek, szóval ez ebben a kategóriában jó is.
    Előny az első teleszkóp. Sunrace M3000 is akár. Az összteleszkópos gépek annyira nem mozgatják meg a fantáziám. A csepel ranger fullyt sem dicsérik agyon...A Dhs 2645 viszont tetszik. Konkrét mtb kategóriában ennyiért a Neuzer Nelson 30at dicsérik. Állítólag egy igásló. Tekerni kell éld kész. Csak a váz magas... És Pécs vagy Kaposváron kellene, hogy kapható legyen. Vásárlás előtt kipróbálnám. Aszfalton és enyhe terepen kívánom használni.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák