Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laby

    őstag

    Rose Count Solo 1-re tudtok ajánlani olyan külső gumit ami középen aszfaltra valóbb, szélén pedig jobban terepes?
    Sokszor, vagy inkább többször aszfalton megyek vele, de ha megyek erdőben salakba, köveken...stb. akkor jó lenne hogyha ott is működne. Persze nem versenyző szinten lenne használva, így ezen a szinten remélem erdőben sem kötelező kellék a full terep gumi?!
    Ez a gyárija: KENDA Booster Pro TR 29 x 2,20

    Fontos pont, hogy barna oldalfalú legyen. Mindig is szerettem volna ilyen gumit, valamiért ez egy nagy bepattanásom. Főleg a full fekete bicót pont annyira dobná fel, hogy maradna ez a minimalista, letisztult világ.

    Ezt néztem ki, szerintetek jó lenne?
    MAXXIS REKON RACE 29X2.25
    Ha ez jó, akkor szükséges ugyan ez TL-ready, defektvédelmes verzió majdnem dupla annyiért?
    MAXXIS REKON RACE 29X2.25 defektvédett, TL-ready

    +1 kérdés, már korábban bedobtam, de nem reagált rá senki. Nem tudom, hogy ennyire balek kérdés, vagy ennyire egyedi, hogy nincs rá magyarázat vagy csak átsiklott felette mindenki a sok üzenet között?! :)
    Minden egyes tekerésemnél elzsibbad a teljes lábfejem, mind a kettő. Üléssel próbáltam játszani, hogy döntöm, magasságát is állítgattam, különböző bicókon is előjött már, szteccses szivacsos nadrágban is, és anélkül is, SPD-s cipőben és simában is. Nagyon zavaró, hogy fél óra után kb. már tűvel szurkodják a lábamat...

    :R

Új hozzászólás Aktív témák