Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz jjeahh #294535 üzenetére

    Igen terepen lefele én is kiállva, terddel roggyasztva megyek de a toredezett gyenge minosegu aszfalton ulve mentek spanok is megis merték nagyon engedni neki en meg fekezgettem..megsem ereztem azt a stabilitast, de akkor ez gondolom ilyen amit te is leirtal hogy egyeni.de azért fel orat nem kell ram varni csak 1percet 😄 viszont pocak van, 178cm magassagomhoz a 103kg azért sajnos sok, tudom.. (kellene fogynom de nem birok 😁) az is lehet hogy pont a plusz suly tobblet miatt nem erzem stabilnak a lefele menetet terepen - rossz aszfalton?

    Valtó:
    Ezt a visszarantast pedig kozepes attetelen csinalja(de megnezem szerintem mindegyiken) fura, mert ilyen sose volt

    Villa:
    a csillapitasrol majd lehet csinalok videot aztan latjatok érdemes e elvinni szervizbe 🥴
    Hangos Sziszeges pediga ekkor ezek szerint termeszetes.. (142psi van benne, 103kg hoz ezt hozta ki ezzel az id-vel a rock shox kalkulator)
    Meg annyi hogy a váltó egyet mindig gondolkodik egy par tizedet utana vált, ez talán bejaratasi idoszak miatt? Vagy erdemes bovdenre zsír illetve ilyesmi lehet az oka?

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák