Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz MPowerPH #292137 üzenetére

    Ohshit… Méghogy országúton nincs eleg adrenalin… :(

    Gyógyuljon gyorsan, aztán várunk újra a nyeregben!

    flash-: Én németeknél néztem hasonló biztosítast, betegségre, meg balesetre, létezik, de amelyik már annyit fizet, hogy érdemes megkötni, az havi szinten többszáz euró. :( Amin meglepődtem, hogy a cégnek sem volt extra balesetbiztosítása (nekem minkahelyi balesetem volt), annyi csak, hogy így az addig megkeresett átlagos nettó bér 80%-át fizeti a betegkassza, akármeddig tart a felépülés (ezt a ceg szakszervezete ott dokgozott idő függvényében valameddig felkerekíti 100%-ra, nekem ez 9 év után 3 hónap volt, asszem 0 évtől 6 hónap lett volna), plusz teljes kezelés, és minden prioritással (azonnali időpontok minden vizsgálathoz, rehabilitációra), utazási, vagy szállásköltség egy hozzátartozónak is, ha messzebb van a kezelés, vizsgálatokra, rehára utazási költségtérítés 100%-ban, gyógyszerek, segédeszközök ingyen. De ez csak munkahelyi balesetnél, saját hibás balesetnél, ami nekem a kéztörés volt előtte csak normál táppénz, meg a saját biztosításod, fizióra bejutni így kb lehetetlen.

    Közúti baleset megint más, olyankor a vétkes fel biztosítója elvileg mindent fizet. Ennek MPowerPH kolléga helyében utána is járnék, bár nyilván nem tudjuk a pontos körülményeket (meg én a magyar viszonyokat). És a mindent alatt azt értem, hogy tényleg mindent, gyógykezelés, terápia, reha, ezekkel kapcsolatos útiköltsegek, anyagi kár, inkluzíve bicikli, ruha, telefon, sisak, ha ezek törtek, munkából kiesés kártérítése, illetve bármi, ami egy jó ügyvédnek még eszébe jut.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák