Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Roland861010 #291139 üzenetére

    Mérd le mérőszalaggal magad, akkor kevesebb azesélye, hogy mellélősz. Nekem általában S-es kell, de van, amelyik márka méretajánlója hiába ajánl S-est, mert a méretei alapján a szabása nem az én testalkatomra lett kitalálva, szal van ilyen is. Úgy voltam az alis ruhákkal az elején, hogy az első darabot próbából rendeltem, ami jó lesz kiindulási alapnak. Ha nagy, rendelek egy kisebbet, ha kicsi, akkor nagyobbat. Mivel nagyon olcsó, ha az első darabbal nem találtam volna el a méretet sem buktam volna sok pénzt, mert annyiért még a decathlonban sem lehet rendes mezt venni. Szal ha úgy számolom, hogy két Kemaloce mez áráért kapok egyet ami jó rám, akkor is jó vétel lett volna és utána már tudom milyen méret jó rám. Szerencsére elsőre eltaláltam a méretet a táblázat alapján, így nem "szívtam meg". Mondjuk én lemértem magam, szal azért annyira nem random rendeltem, kicsi volt az esélye annak, hogy egyáltalán nem lesz jó rám.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák