Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Dark Archon #290960 üzenetére

    Címke nélkül nem hiszem, de fogalmam sincs, soha nem küldtem vissza semmit. De saját felelősségre megpróbálhatod :D .

    A többség amúgy elégedett a Kemaloce cuccokkal, de akinek mégsem felel meg a minősége, annyira nem értem a dolgot, hisz 10-17$ körül csodát nem lehet várni, mármint szerintem akció és kuponok nélkül is verhetetlen az ár/érték aránya, azt meg senki nem várhatja el, hogy majd ebben fog rendszeresen versenyezni vagy egész napos köröket tekerni. Ha bárki ennél jobb minőséget-szabást mutat ennyiért vagy olcsóbban, akkor többé én sem ajánlanám senkinek. Például nézzünk szét a Decathlonban: Kemaloce árban mezekből van a Van Rysel Essentiel, ami bő szabású, gagyibb anyag és rendes zsebek sincsenek rajta. Nadrágból az RC 100 modellekkel esik egy árkategóriába, ami okés kezdő nadrág, de annak is gagyibb az anyaga, a betét meg nyáron nem szellőzik rendesen és max 2-3 órás körökre jó az is. Szóval dióhéjban arra akarok kilyukadni, hogy a Kemaloce egy naaagyon tisztességes szett annyi pénzért rövid tekerésekre. Akinek nem elég, alin vannak valamivel drágábban komolyabb márkák is, pl. Rion, Ykywbike, Spexcel, Cheji, Santic, Lameda.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák