Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Kro #285105 üzenetére

    Ezt ne így fogd fel. Én ma futni voltam. 2 óra alatt tettem meg a távot, amihez az ugyanott ma első helyezettnek 1 órára, és 2 percre volt szüksége. Még saját magam legjbb idejéhez is közel negyed órával lassabb voltam, de közben eltelt pár év, egy csomó minden változott az életemben, és ez egy hobbi, amit szórakozásból csinálunk, meg hogy jól érezzük magunkat, és egészségesek legyünk, nem egy főállás, ahol az a dolgod, hogy napi sok órát edzz, utána meg a maradék idődet arra szánd, hogy azt az edzést a lehető legkreatívabb, és leghatékonyabb módon hasznosítsd.

    Cserébe sose fog a szponzor több ízezer eurós gépeket alánk tenni. :DDD

    DE! a fentiek örömére megleptem magam a régóta vágyott szemüveggel:

    Pláne miután csináltam egy leltárt, és konstatáltam, hogy a 10 éves polarizált szemcsim igen béna, az uvex fotokrómomról elveszett az orrtámasz, és a lencse fekszik fel az orromra, az alpine bicós szemcsim meg made in china. :Y :DDD

    Amúgy meg ez a 3 összesen került kb fele annyiba, mint amit most ezért az egyért, meg a csere lencsékért fizettem.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák