Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Tin #270315 üzenetére

    tényleg építőnek szánom én is, de te sem várhatod el, hogy mindenki emlékezzen rá, hogy neked hány órád van erre hetente, meg mindig elmondod, hogy nem tudsz ennyi meg ennyi pulzussal menni, hát ez faszság. Csak nem akarsz.
    Én elfogadom azt is, hogy neked unalmas, meg ezzel kapcsolatban ne rám hallgass, hanem a nálam okosabbakra, felkészültebbekre, de persze a saját fejedre is hallgathatsz, csak akkor az ténlyeg egy idő után a "minek kérdezel" kategória, és nem bántásból, csak ha meglesz a bringás IDDQD, akkor nekem is áruld el légyszi :) :R

    szerk: látom, közben sokan reagáltak rá, még annyit talán, hogy pont a megfelelő alapozás tűnik a leginkább hatékony cheat code-nak, legalábbis hosszabb távon. De biztos működik más is (pl. ami a csövön kifér, ileltve a tekergetünk sokat, aztán majdcsak nem árt), csak szintén nem a saját, hanem nálam sokkal többet sportoló elvtársak elmondása alapján akkor mondjuk hamarabb visszaesel, amikor kihagysz 3 hetet, meg ilyenek.

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák