Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz chubby2o6 #270253 üzenetére

    Én nem csinálom szívesen, én a biciklit tekerni szeretem, nem szerelni. Akkor, amikor kedvem van, nem, amikor végre sikerül sokadik próbálkozásra megcsinálni - ami idő alatt akár többszáz km-t tekerhettem volna, amit legalább élvezek, és nem idegeskedek, meg szidom mindenkinek a kurva anyját, aki ezt a szart kitalálta, legyártotta, meg rábeszélt, hogy én is meg tudom csinálni. Mindezt azután, hogy egy bicikli áráért vettem hozzá egy rakás szerszámot. Ha már elbaszok egy rakat pénzt, meg időt, akkor legalább olyanra menjen, ami örömet okoz.

    Autó ugyanez, csak ott konkrétan ön- és közveszélyes a barkácsolás (bocsánat: kókányolás), mégis rengetegen csinálják. Szomszéd tegnap egy egész délelőtt az őszi kerékcseréjét csinálta, a lejtős, macskaköves utcán, kézi emelővel. Mérnök, baszki. Legalább lebójázta az utcát az autó körül, amivel csinált egy félpályás lezárást. Biztos mindenki nagyon örült. Viszont ingyen volt (mit ingyen, családi program, a gyerekek is ott rohangáltak az autó körül). Műszaki tartalomban ugyan nem bíznék, szerinte biztos jobban csinálta ugyan, mint a szerviz, mert ő a diplomás mérnök, de hogy azok a kerekek soha nem voltak még centirozva, az is kurvaélet, meg hogy hogyan vannak kopva (mennyire, vagy esetleg féloldalasan), azt se nézi senki.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák