Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz .LnB #267084 üzenetére

    Mit változtatna a verseny menetén ha mindenki adatai nyilvánosak lennének? Szerintem semmit, relevanciája akkor lenne ha csak egyesek adatai lennének azok. Ez az egész cirkusz a nagyközönség szórakoztatására született meg egyáltalán, ami túlmutat egyes versenyzők, csapatok, mögötte levő befektetők stb. személyes ambícióin, vagyis ha a nagyérdemű igényli akkor a cirkuszistáknak fel kell fedniük lapjaikat...legalábbis én így látom. Még talán a sport is tisztulna kicsit tőle. :F

    #267088andrisbandi...ja, ez is feltalálta a meleg vizet. :U Egyrészt én továbbra sem értem a különbséget abban, hogy éppen hova teszed a mérőt, hisz minden egyes ponton jó kell legyen a lánchossz, a tiszta láncot azt értem, hisz egy dzsuvásnál tele lehet a görgők alatt is mindennel, így nem pontos a mérés, de pl. én mindig felül mérem éspedig úgy, hogy a hajtókarral feszítem a láncot, hisz a váltókanál aligha feszít annyit ami hasonlítson kicsit is a valós terheléshez. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák