Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz 6030D #254775 üzenetére

    Fogalmam sincs, ezt én sem értem, de a régebbi tejekkel egyértelműen van egy kis gond ilyen szempontból, az újakra meg mostanában ráírják, ha magas nyomás kompatibilis, vagy árulnak külön roadie verziót, pl: x-sauce, dt swiss.

    #254778 Hasaggymeg: semmilyen sisak nem szellőzik jobban a csupasz fejednél, de a jól szellőző sisakok sokkal jobban szellőznek, mint az átlagosak és a szivacsozás is jobban ki van találva. Próbáld ki és meglátod. Én is izzadós vagyok, szintén sűrű, vastag szálú a hajam, igaz rövid, 13mm. Egy jó szellőzésre tervezett sisakban elég sok munka lehet, faszábban meg vannak tervezve a lyukak és belül jól látszik, hogy légcsatornák vannak kialakítva a habban, elöl begyűjti a menetszelet, majd hátul kivezeti. Marketingdumának hangzik, de működik. De fölösleges magyaráznom, majd egyszer kifogsz egy jól szellőző sisakot, "véletlenül" otthon felejted a pántot és meglátod, hogy jé, működik. Vagy nem :DDD

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák