Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz mauimagic #252642 üzenetére

    Egy dolog a csávó fórumos elmélkedése és másik dolog a saját tapasztalatom, aminek valahogy jobban hiszek :P . Következőben ha szétszedem lefotózhatom neked, a Stans tej kikezdte a felnimet és kb. az összes küllőanyát. A két korrodált, törött szelepet már nem tudom megmutatni, mert kidobtam. Ha neked a felnidet nem bántja, az jó, ha az enyémet sem ette volna meg, természetesen máig Stan's-t és Doc Blue-t használnék. Van bővem tapasztalatom nekem is amúgy ezekkel a tejekkel, 4 évig használtam őket terepen, kb. 20-25000 kilóméteren át, több gumiban is, sok szúrásos és vágásos defekttel, amiket többnyire tömítettek is, csak a nagyobb lyukakkal-vágásokkal nem tudtak mit kezdeni. Én többé nem fogok ammóniás tejet használni, mert nagy az esélye, hogy tönkreteszi a kerekeket és akkor minek rizikózzak? Kiforrottak már az ammóniamentes tejek is, nem drágák és választék is van. Akkor miért válasszam szándékosan az ammóniás tejet? Van egyáltalán bármi előnye, hogy foggal körömmel ragaszkodjak hozzá? Mert a 4 év alatt én nem tapasztaltam. Persze jól működnek, de az ammóniamentesek is, csak másképp. Szvsz ha valakinél hosszú távon nem eszi meg a kereket a Stans tej, az max annyit jelent, hogy jobb a felni felületkezelése. De ezt drága mulatság saját bőrön kitapasztalni, mert a legolcsóbb iparis kerékszett is 200 eur :N

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák