Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz ZolkoW #249577 üzenetére

    babrás, erről eszembe jut a tegnapi nyereg sztorim. Elkészülök indulok egy jót tekerni, süt a nap még időben vagyok, erre nyekereg valami a nyeregtől. Q.a. visszafordulok me zavart így nem megyek el hosszú útra, de mi.. nézem nyereg pálca nem lehet (kenve van), lekapom , és a nyeregcsövön mozgó alkatrészt+csavarokat lekenem. Nyereg szét kap, nyeregpálca kiszed.. ken..minden olyan részhez..visszateszem, elindulok első huppanóra nyekereg. Ajó**q*a... megint visszafordulok. .. nyeregcsövet is kiszedtem mondom hátha.. közben már leizzadtam a garázsban szerelve és még 1 km nem mentem..újraken, elindulok megint nyekken.. ******** itt már "pumpás" voltam szaladtam ki az időből (és azt nagyon nem szeretem)...terhelve kézzel néztem/figyeltem/éreztem hogy a nyeregből jön a kattanásos/nyekkenés - de honnan(gondoltam). Minden lehetőséget kimerítettem már, nyereg megint levesz...szét szed...és körbe fújtam tf2-vel mindenütt a nyereget aluról illesztéseknél, sőt még a nyeregbe is fújtam miután ismét leszereltem a pálcát, be a belselyébe.. le * sz* ha tönkre megy sem érdekelt...jól megnyomkodtam szívja be a kis lyukon az olajat.. aztán megszűnt , legalábbis nem hallottam menet közben már, hazaérve ellenőriztem nincs hang... most hogy emiatt vagy sem nem tudom de triviális komolyan...
    Főleg mikor ki van számolva az idő, és indulni is kéne, aztán erre elmegy 1 óra... sz*kodás

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák