Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz .LnB #244587 üzenetére

    na én meg a másik véglet voltam a gp5000-el, a specialized gyári kerekére (Specialized Axis Classic amit állítólag a dt gyárt, bár nincs ráirva csak fórumokon mondogatják,de attól persze még alap kerék amúgy erős) kézzel felment a 28c gp5000 szerszám nélkül, (az már más kérdés hogy rendesen feltenni nem mindig sikerül amit a szerelő mindig észre is vett mármint hogy elcsavarodik alatta a belső na én itt nem tudom mi a trükk hogy ez ne történjen..)
    gondolom ez felnifüggő dolog, nekem a decathlonos görgős köpennyel volt szenvedés elsőre fel se ment, aztán ott az volt a megoldás hogy ráfeszítettem amennyire birtam szerszámokkal, maradt ugye az a 10 cm a végén ami nem ment fel, úgyhagytam feszülve egy éjszakát másnapra már könnyebben azt is rá tudtam erőszakolni...
    én is egyébként nézegetek kerékszetteket, aluból ahogy nézem a DTswisst pr1600-tól (vagy jobb tehát pr1400,stb) szokták ajánlani aminek ratchetes nagyon jó (DT350)az agya nem szerviz igényes és megbízható, ezzel partiban a Fulcrum Racing 3 van úgytudom de a ratchetes agy miatt is inkább a dt-t javasolják(legalábbis én erre jutottam több nap túrkálás után,meg hogy aztán az a fulcrum kevésbé aero a küllői miatt)

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák