Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Angie™ #240249 üzenetére

    Később, mikor már kened-vágod és kigyorsításnál, vagy/és kiállva még húzod is, igen, akkor ha kiakad nagy zakó lehet a vége, de az elején, mikor még azt sem tudod milyen húzni csak attól félsz nem tudsz kicsatolni ha éppen kell akkor nekem pont jó volt a sima stoplis (a nem minden irányba oldó 56-os) gyengére állítva, mert még erőből kitéphettem belőle ha baj volt. Én is borultam is egy párat az elején, de 10x annyiszor kellett hirtelen kitépnem mert elfogytam felfelé, megállított egy nagyobb akadály, kipörgött a kerék, vagy véletlenül éppen nem arra az oldalra dőltem melyen már jó előre kicsatoltam. :D

    #240251jjeahh...szerintem inkább lábam fordul kissé ki a hirtelen rántástól (oldalra mozdul a bringa fara) és azért csatol ki mintsem az őrült DH-zásomtól.🤭 Már többször feszítettem rajta (talán 3 kattanásnál kezdetem) úgy, hogy most már lassan a maxhoz lehetek közelebb. :F

    #2402536030D...felültem az asztalra és szabadon lógó lábfejeim adták az irányt kábé hogyan rögzítsem a stoplikat. (kissé kifele állnak, a bal nem is kissé). Így kényelmesnek érzem csak nagy ritkán kicsatol ha nagyon oldalra dobja valami a lovam farát (gondolom elfordul a lábfejem is olyankor :F ), vagy érzem pl. azt, hogy lassú egyensúlyozásnál, mikor korábban a taposón is forgattam kissé talpam, tenném itt is, de már természetesen nem tudom. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák