Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz MPowerPH #238377 üzenetére

    Ennyiért, ilyen súlyban ilyen jó fullyt mutass! :D Hardtailnak is van azért előnye, kisebb súly, olcsóbb, könnyebben-olcsóbban karbantartható, én amíg magam szervizelem a bringát, biztosan nem lesz fullym. Amúgy meg technika ide vagy oda, felfelé szerintem még mindíg a súly és az erőnlét a legfontosabb, tavaly amikor lefogytam 54 kilóra és az edzettségem is rendben volt, sorra vettem el a fullysok, karbonosok KOM-jait. Majd ha nincs amire szórjam már a pénzt és megbízok a helyi szervizesekben, jöhet nekem is egy fully, addig szezonban felfelé hardtaillal nyomom le a helyieket, lefelé meg... lemaradok :DDD
    Gravelen meg amíg 40-es gumi van és 400mm koskormány, nem fogja a merev montikat kiváltani. Sokszor temettek kategóriákat fórumon, aztán végül mégsem haltak ki. Pár éve még az xc-ket is temették páran, hogy már a trail bringáké a jövő, ha túrázgatni akarsz, aztán a trailok elmentek enduróba, a downcountryknak hála az xc-k meg divatosabbak, mint valaha.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák