Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Cathfaern #23547 üzenetére

    De nem mindenki van így ezzel, hogy csak egy használati eszköz a kerékpár, van akinek egy hobbi, egy szenvedély, nekem aztán mondhatná bárki, hogy hú de szuper montit vett 100-ért, meg annál többet nem éri meg adni érte, nekem az kb használhatatlan lenne az erdőben, egyáltalán nem élvezném, valahol 450-500 körül indulnak azok a mtb kerékpárok amik már kielégítik az igényeimet. Gazdag én se vagyok, de nekem ez a hobbim, erre költök. Más meg vesz 300-500-ért pc-t, holott arra is lehet csak használati eszközként tekinteni, akár 50-60-ért is össze lehet rakni egy olyan pc-t ami az alap igényeket tökéletesen kielégíti a mindennapokban. Van akinek meg nem elégíti ki az igényeit és csak a processzor-ja többe került.
    De meg lehet nézni a drága telefonokat, 80-100 ezres telefon kb alap, a legtöbb fiatalnál ott van, és az 1 év után már a töredékét éri, ellenben egy kerékpárral. De rengeteg méregdrága új ájfónt is látni, kinek mi. Én meg azokat az embereket röhögöm ki aki telefonra költ ennyit.

Új hozzászólás Aktív témák