Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    Hozok pár témát, rég nem írtam már.

    Megjött az Elitewheels cserefelnim, igaz, még a nyári szabim előtt, 8-án. Most bontottam ki, nagyon szép a kidolgozása, engem meggyőzött ez a márka, veszek még tőlük kerékszettet a jövőben is. Jött is levél tőlük ma, kedves érdeklődés, hogy minden rendben volt-e át tudtuk-e fűzni, szükség van-e bármilyen alkatrészre, nem sérült-e más stb. Szóval tényleg ultra korrektek. Csomagoltak még egy rakás küllőanyát is, ingyen. Tudom, nem nagy tétel, de jól esik az ilyesmi. Szóval nálam ajánlott a márka és legközelebb nem 2,2 barral veretem le az éles sziklákkal tűzdeld terepen gravellel :DDD Jövő héten, ha lesz időm, akkor átfűzetem, meg megy bele az insert is, abból a Barbierire esett a választás a tömege miatt, meg kapja a karbon tubeless szelepet is (csomagban vettem). Tejből is kipróbálom az ő terméküket. Megjött egyébként a többi cucc is tőlük, nem kellett csalódnom semmiben így elsőre. Persze majd a használat dönti el, hogy milyenek lesznek, de amin látom a made in italy feliratot, azok tényleg patent termékek.

    Elitewheels közös rendelés érdekel bárkit innen, esetleg? Lehet raknék össze egy groupbuyt, vámolás, áfafizetés, minden az árban van, csak átvenni kellene tőlem vagy küldeném GLS-sel országon belül. Árak kb. azok lennének, amiket láttok kiírva USD-ben, csak Ft-ra váltva. Augusztus vége, szeptember eleje lenne szerintem, mire ennek a leszervezésével révbe érek.

    Szóval szabi, nyaralás téma. Óvatosan hagyjátok otthon a bringáitokat, mert megharagszanak, az enyém ezt csinálta 1,5 hét falon lógus után. A latex belső összegyógyult a külsővel (5000 Ft-os Challenge). A szar, foglalkozós tubeless hátsó kerekemmel persze semmi nem történt, pár tized bart eresztett, az elsőt meg vakargattam egy órán keresztül tegnap este :DDD

    Erről is sejtettem, hogy jó kis cucc lesz, de azért élőben letaglózó. Dagiknak nem ajánlott, a Ti verzió 85 kg korlátos. Hülye vagyok, ha ez 2023. március-áprilisig pihen a dobozban? Jó vevő vagyok, kipörgetem a garit, mielőtt használni kezdem :D

    [ Szerkesztve ]

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák