Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #220345 üzenetére

    Pedig elég egyszerű, nem bonyolult ez. Pár éve valszeg a Scott Sparkra is sokan azt mondták volna fórumon, hogy marhaság, fuj-fuj, nem kell xc-re 67 fokos fejcső és 2.4" gumi. Most meg Nino olimpiát nyer vele és Kate Courtney is azt használja :U . Az Arc8 bringa pont annyival "modernebb" a Sparknál, mint amennyivel a Spark modernebb egy pár éves xc-nél, vagy az általad linkelt konzervatív Canyonnál (aminek amúgy hamarosan jön a modernebb geós rövidebb stucnis utódja, ha-ha-ha ;] ), mégis versenyeket nyernek vele. Az Ibis Exie-re is, amikor kb. fél éve linkeltem, páran azonnal rávágták, hogy oké, de ez már nem xc bringa, hanem trail, aztán idén már Jenny Rissveds Albstadton és Nove Meston második-harmadik helyezéseket ért el vele. Az Arc8-al szemben most biztos sokan szkeptikusok, de ez mindennel így van, ami megelőzi a korát és biztos vagyok benne, hogy 1-2 év múlva a következő generációs Specialized, Scott stb. csúcsgépeknek hasonló lesz a geoja. Az a kormány sem annyira fura szerintem, csak trükkösen van megoldva, első ránézésre nincs stucnija, de valójában van, csak be van építve a kormányba. Gyakorlatilag ezzel a megoldással 90mm stucnit is lehetne imitálni úgy, hogy 0mm-nek nézzen ki.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák