Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    Ma is felhúztam magam... Eljött a tavasz, csiperegnek a madarak, egyre több ember az utakon. Sajnos megjelent az újra fiatal 50 éves kerékpáros korosztály is. Du. 6:10, Nyh, temető után kerékpározó házaspár után csorgok a lámpához. Mindkét fél elég felszerelt KTM trekkingeken ül, nagyon csillognak, nagyon mennek. A lámpa is ég, mert hát 3-4 óra múlva lassan szürkül. Minden mozzanatukban érezni lehetett hogy övék az aszfalt. Jelzőlámpa zöldre vált, alfahíműnk kilő, mint anno spermaként a faterja ivardárdájából. Nőstény, bizonytalan, nem iramodik meg, kicsit lemaradva követi. Természetesen mivel semmi nem zavarta a kerékpárúton történő közeledést, gondoltam balról, jó nagy távolságot tartva előzök a kis csökött egysebességesemmel. Bele is kezdtem... Erre ifjonc titánunk, akinek élete az utcai versenyzés, befarol előttem (csak hátsó féket használt, talán csak azt ismeri), és buckalako nyelven odaordít hogy "a csengőt használd!!!..." "Ha van!!!..." Gondolom most este biztos keményebb lett a lompos... megmutattad faszikam. Te vagy az ász. Most erre mit lehet mondani!?

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák